fbpx
TEGO O MNIE NIE WIESZ...
Jestem ogromną fanką mediów społecznościowych od ponad 11 lat i regularnie dokształcam się w tym kierunku, pozostając jednocześnie na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu internetowego i komunikacji online.
We wrześniu 2017 dołączyłam do jednego z biznesów marketingu sieciowego i do lipca  2019 zbierałam doświadczenia, które przekształciłam na budowanie relacji z partnerami i klientami dla obecnego biznesu, czyli Akademii Dobrego Startu.
Odebrałam na etapie biznesu w MLM podstawy strategii do samodzielnego działania w świecie social media, która polegała na oferowaniu produktu poza tradycyjną formą dotarcia do klienta. Zrozumiałam jak ważne jest świadome kreowanie własnego wizerunku i ile czasu potrzeba, aby zbudować wizytówkę autentycznej marki.
Zyskałam świadomość swoich mocnych stron i ogromnej ilości wiedzy, którą mogę przełożyć na wspieranie innych w dążeniu do sukcesu na wielu polach w biznesie online …
…jednocześnie nie tracąc prywatności na rzecz biznesu…
Pozwól, że zadbam o Twój rozwój przez  kanał społecznościowy jakim jest Facebook, abyś dotarła do rzeszy odbiorców, aktualnych i przyszłych klientów.