fbpx

Zbuduj markę w social media,
która zdobędzie Ci klientów
i pomoże utrzymać z nimi relację

Kurs online dla Kobiet Biznesu MLM,
które chcą tworzyć biznes
oparty na solidnych podstawach

Dla kogo jest ten kurs online:

 • nowicjuszkom, które stawiają swoje pierwsze kroki w social media;

 • przedsiębiorczym kobietom, które chcą nauczyć się budować zaangażowaną społeczność;

 • liderkom, które budują zespół i potrzebują konkretów jak robić „biznes online”.

W kursie znajdziesz:

 • 7 modułów w tym materiały: interaktywny e-book, prezentacje, nagrania, checklisty, które pomogą Ci rozwinąć biznes MLM. Każdy moduł to mały obszar wiedzy podzielony na pojedyncze kroki, tak abyś szybciej wdrożyła zdobytą wiedzę i zobaczyła rezultaty;

 • Wiedzę udostępnioną w jednym miejscu, dostępną, gdy jej potrzebujesz i nie tracisz czasu na szukanie nowych informacji w sieci tylko działasz;

 • Nieograniczoną ilość powtórek!Płatność jest miesięczna z dostępem do kursu nawet do 12 miesięcy. Pamiętaj, że kurs stale rozwijam, a to oznacza, że nie będziesz musiała wydawać pieniędzy na kolejne szkolenia;

 • Wsparcie -dzięki zaangażowanej na codzień grupie na Facebooku, masz pewność, że pomagam Tobie utrwalać efekty i monitować postępy . Dzięki temu nie tracisz motywacji!

Opinia o kursie

Kursy u Anity to gotowe rozwiązania na wszystkie, dosłownie wszystkie moje pytania i niepewności odnośnie tworzenia biznesu on line. Gotowe nie tylko jako wskazówki tylko na prawdę, rozwiązania na już! Szablony, grafiki i cały worek pomysłów po konsultacji, czy to indywidualnej czy grupowej. Materiały czytelne, treściwe, bez lania wody. KONKRETY! Czytasz i działasz. Każdego dnia jedna lekcja odrobiona, kolejnego oglądasz efekty na swoim profilu na Fb. Po kursie u Anity czuję się zaopiekowana i gotowa do dalszej drogi. Polecam każdemu, kto chce rozwiązań na JUŻ!

Wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie

Pakiet Silver

147 PLN

oferta subskrypcyjna /
rezygnacja miesięczna

Moduły+nagrania+interaktywny e-book +BONUSY (wartość 391 zł )

*Możesz anulować subskrypcję w dowolnym czasie /oferta ważna do końca marca 2021

Pakiet Gold

1470 PLN

opłata jednorazowa (2 miesiące gratis)

Moduły+nagrania+interaktywny e-book +BONUSY +grupa wsparcia

*otrzymujesz dwa miesiące gratis/oferta ważna do końca marca 2021

Nie kupuj tego kursu, jeśli:

 • jeśli nie będziesz mieć czasu na wdrażanie wskazówek;

 •  jeśli wolisz gotowe rozwiązania na wczoraj;

 • jeśli nie szukasz inwestycji w rozwój biznesu online;

 • chcesz, aby ktoś inny wykonał za Ciebie całą pracę.

Masz pytania?

To kurs dopasowuje się do kursantów, a nie odwrotnie. Jednego dnia można poświęcić 30 minut na naukę, a drugiego 3 godziny. W  żadnej sytuacji nie przepadają żadne moduły, a zdobywanie nowej wiedzy nie wpływa negatywnie na życie prywatne.

I zwykle na każde z nich odpowiadam: “To zależy od Ciebie” dlatego, że nie chcę być kolejnym ekspertem, który coś Ci narzuca.

Jestem pewna, że działając zgodnie z moimi wskazówkami, wykonując ćwiczenia i zadania przewidziane w kursie, wypracujesz wizerunek marki, który będzie odpowiadał potrzebom Twoich odbiorców.

Jeśli będziesz niezadowolona z rezultatów pomimo wykonanej pracy, możesz zrezygnować ze subskrypcji na kolejny miesiąc.

Jeśli to Twój pierwszy kurs w ramach Akademii, po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do platformy kursowej.

Od tego momentu będziesz mogła już przeglądać wszystkie moduły.Otrzymujesz dostęp na miesiąc i zawsze będziesz mogła go przedłużyć.

 

Pakiety kursów są platformą subskrypcyjną. Oznacza to, że cyklicznie, co miesiąc z Twojego konta będzie pobierana opłata za dostęp do materiałów oraz wsparcia w kursie.

Aby skorzystać z oferty z indywidualnymi konsultacjami zgłoś się do mnie po 15-minut darmowej konsultacji w celu omówienia współpracy.