fbpx

Zadbaj o solidne podstawy w biznesie online

Czy wiesz, że mała ilość klientów w biznesie network marketingu wynika z braku pewności siebie i wiary w oferowany produkt?

Czy zdajesz sobie sprawę, że nawet mając ten sam produkt co konkurencja, ale w wyższej cenie, możesz mieć lepsze wyniki sprzedażowe?

Zastanawiasz się jak to możliwe?

Przecież ledwo udaje Ci się sprzedaż kilka produktów w miesiącu, a spędzasz nad tym biznesem cały dzień.

Bo wszystko zaczyna się w głowie. Musisz uwierzyć w siebie i swój produkt, a potem zbudować strategię spotkań z klientami, aby nie działać chaotycznie i krok po kroku realizować kolejne etapy.

Network Marketing to nie sprzedaż i jednorazowe działanie, to długofalowy proces doradczy i budowanie relacji przyjacielskich.  

Jeśli jesteś kobietą network marketingu, która nie wie:

 •  Jak zacząć planowanie postów cyklicznych (wyzwań), aby przyciągnęły;

 • Jak się dzisiaj rozmawia z klientem dzięki właściwemu podejściu ;

 • Jakie narzędzia potrzebne są, aby Twoje posty były spójne i zachwycały odbiorców;

 • Jakie pytania wybrać, abyś mogła walczyć z obiekcjami klienta w momencie sprzedaży;

 • Jak zaplanować swoje działania na kolejne 4 tygodnie, 3 miesiące a nawet rok.

A jak najszybciej osiągnąć takie efekty?
Rozwiązaniem jest konsultacja indywidualna

79small

Kim jest twoja mentorka?

 • „Anita ma ogromny dar tłumaczenia w jasny sposób zawiłości w social mediach. Praca z nią jest konkretna i otrzymuje się ogromną pomoc i wsparcie”

 • „Wskazówki Anity były dla mnie bardzo wspierające oraz otwierające oczy na rzeczy na które osobiście nie zwróciłabym uwagi. Anita ma bardzo indywidualne podejście”

 • „Anita to profesjonalistka w 100%. Bez Anity nigdy nie zaistniałabym w internecie. To jest kobieta petarda !”

 • „Kiedy poznałam Anitę już podczas pierwszego spotkania, wiedziałam, że to odpowiednia osoba, która udzieli mi cennych wskazówek odnośnie autentycznej sprzedaży mlm”

Co zyskasz podczas konsultacji:

 • Wskazanie kierunku rozwoju – jeśli chciałbyś osiągnąć więcej, ale nie wiesz, jak – wskażę Ci nowe kierunki rozwoju i działania – korzystając ze swojej wiedzy sprzedażowej;
 • Ulepszanie Twojej oferty – przejrzymy, w jaki sposób przedstawiasz ofertę swojego produktu– jakimi słowami, obrazami – i wskażę Tobie jak możesz to robić lepiej.
 • Wykorzystanie lejka sprzedażowego – pokaże Ci, w jaki sposób pozyskać nowych klientów i podpowiem Ci, jak stworzyć ścieżkę klienta  – co zrobić, by kupowali więcej, częściej i większe pakiety.
 • Kierunek Twojej strategii – przeanalizujemy „to z czego jesteś znana”,koncepcję Twojej marki – wskażę Ci nowe możliwości rozwoju Twojego wizerunku, których nie brałaś do tej pory pod uwagę;
 • Analiza SWOT komunikacji – znajdziemy słabe i mocne strony Twojej komunikacji z klientem.Podpowiem Tobie, jak poprawić błędy, aby podnieść skuteczność Twoich przekazów.

Opinie o konsultacjach

Korzystałam ze szkolenia u Anity w formie konsultacji indywidualnych. Anita to petarda!! z ogromem wiedzy i charyzmą.W fajnej atmosferze przekazuje dużo informacji merytorycznych i wskazówek, pomaga otworzyć umysł i spojrzeć na problemy z innej strony niż dotychczas. W moim przypadku inwestycja w kurs zwróciła się po miesiącu, gdy wypracowałam w końcu awans, gdzie wcześniej przez blokady w rozmowach z klientami długo nie mogłam ruszyć z miejsca. Polecam .
Dorota Gryc
Go Unlimited
Współpracuję z Anitą od dłuższego czasu, ogrom jej wiedzy, którą mi przekazuje przekłada się na rozwój mojego biznesu a co za tym idzie dodatkowy lepszy dochód. Polecam bardzo konsultacje, znacznie wpłynęły na jakość rozmów jakie przeprowadzam z kilentami 🙂 pozdrawiam i życzę każdemu podjęcia tej dobrej decyzji, którą ja podjęłam dołączając do akademii dobrego startu !!!!!!
Ilona Kruczyńska
Vorwerk
Widzę jak się rozwijam, idę do przodu z głową pełną pomysłów, mam swoją wizytówkę w sieci, która pomaga innym mnie znaleźć. No i liczba klientów się stopniowo powieksza😉 Praca z Tobą po prostu się opłaca!
Justyna Sznabel
Olejkowy Styl Życia

̶7̶9̶4̶ ̶z̶ł̶

599 zł

tylko 1 wolne miejsce

2 sesje indywidualne PRO
"RUSZ DO PRZODU"

*z tej opcji skorzystało już 153 osoby

Wartość 2247zł

1400 zł

4 sesje indywidualne
"Droga na szczyt"

Strategia na 30 dni/ilość ograniczona /zarezerwuj miejsce już dzisiaj

*dołącz do 61 zadowolonych klientów

Nie masz pewności, czy takie konsultacje są dla Ciebie? 

Umów się na bezpłatną próbną konsultację, podczas której sprawdzimy, jak mogę wesprzeć Twoje działania w rozwoju biznesu network marketingu.
 

Wiem, że wydawanie pieniędzy na kolejne kursy i konsultacje nie jest łatwe i chciałabyś widzieć efekty. Moje klientki osiągają sukcesy i po każdej konsultacji oraz wdrożeniu zaleconych działań ich biznes zaczyna się rozwijać. Dlatego daję Ci gwarancję.

 

Jeżeli nie będziesz zadowolona z naszej rozmowy możesz zrezygnować po 1 h konsultacji  i otrzymasz zwrot pieniędzy za wykupiony pakiet.

 

 

Nie czekaj aż Twój biznes zacznie się sam kręcić. Ty działaj już teraz, a efekty będą szybciej niż myślisz!